O nás Objednávka Sleva Naše akce Výroba Kontakt Návštěvní kniha


29.7.2012
Stránky krámku byly přesunuty přímo na webové stránky O. S. Devět životů. Pro přesměrování klikněte SEM.


~ ~ ~

31.3.2012
S jarem přibyly akce, na které se s krámkem chystáme.
Také jsme aktualizovali fotogalerie triček, náušnic, tašek, placek a sortimentu ve slevě. Postupně teď bude krámek procházet reorganizací a můžete se těšit na nový sortiment.
Objednávat můžete přes mail - ivana@devet-zivotu.cz
Těšíme se na vaše objednávky

~ ~ ~

3.12.2011
V prosinci jsme pro Vás připravili speciální vánoční nabídku. V sekci "do domu" naleznete velký výběr dárkových balíčků s kávou, hrnečky, porcelánovými figurkami koček a dalšími drobnostmi. Cena je 100 korun, balíčky jsou pěkně naaranžované a potěší určitě tetičky, strýčky, babičky i kolegyně v práci.
Nechybí ani vánoční přáníčka, tentokrát zdobena hvězdičkami a stromečky z obalů na čaj za 20 korun. Přáníčka jsou z kvalitního papíru a s obálkou. Stejnou technikou jsou vyráběné hvězdičkové visačky na dárky, které nabízíme v dárkovém balení po čtyřech kusech za 30 korun.

Na každé z našich prodejních akcí budou k dostání také různé další věci, které nejsou v běžné nabídce - vánoční dekorace, obaly na polštářky atd. U šperků je samozřejmostí balení zdarma do dárkových krabiček.
A pro kočky? Naše pomocnice Beata ušila novou várku oblíbených hraček plněných rounem a šantou, kterým žádná kočka neodolá! Hračky jsou navíc ušité z kvalitních a mnohdy velmi vtipných látek. Kupujte do zásoby, nebudou… :) Cena je 40-50 korun, podle velikosti.

V průběhu prosince se s námi budete moci setkat na mnoha akcích, převážně divadelních. Nemůžete jít na představení, ale máte cestu kolem? Stačí se předem na mailu frantiska@devet-zivotu.cz domluvit na předání věcí před divadlem.
Zde je seznam prosincových akcí v pražském divadle ABC:
4.12. od 13h
9.12. od 15h
10.12. od 18h

Kromě toho budeme 7.12. na trzích ve firmě ING na Andělu a 13.12. na Roztylech na jarmarku neziskových organizací v T-mobile.

~ ~ ~

20.11.2011
Kalendář OS Devět životů pro rok 2012 je tady. Tentokrát je poněkud netradiční, spojili jsme drsné a něžné a vznikl tak kalendář plný potetovaných drsňáků s našimi kočkami.
Část modelů poskytl náš dlouhodobý partner studio Hell, ostatní se rekrutovali z řad kamarádů a známých. Kočičí modelky budete vy, kteří sledujete náš web déle, znát : Titi a Tata, Baila, Wayman, Flegmína, Oren, Gilah a Mary, ti všichni už mezitím našli domov a na památku po nich zůstaly fotografie. Madame de Pyré a malí Jejdanáčci na své nové majitele teprve čekají a Kokos a Cacaem jsou naši felinoterapeuti.
Kalendář je vytištěn na kvalitním křídovém papíře, k dostání je ve velikostech A4 za 140 Kč a A3 za 200 Kč. Objednávat ho můžete na mailu frantiska@devet-zivotu.cz. Kalendář zasíláme poštou, v Praze je možné předání osobně.
Zvláštní poděkování patří studiu Hell, fotografům Janu Hromádkovi a Josefu Černému, a také agentuře Lowe (jmenovitě Sonie Bogarové), která zajistila zdarma grafické zpracování a zařídila vše včetně bezplatného tisku. Díky tomu opravdu každá koruna půjde pouze a čistě na péči o kočky.

~ ~ ~

27.10.2011
Přicházíme s novinkami pro tento podzim. Z chráněné dílny Fokus nám přišla zásilka koček ve svetru a tentokrát jsou obzvláště vypečené! Svetry do pasu i po kolena, mašle mezi ušima. Některé kočky mají i šatičky a růžové drápky. Obnovujeme tisk nejoblíbenějšího motivu - Support our soldiers, tedy kočičí vojáky bojující za své bezbranné soukmenovce. Na objednávku vám potiskneme nejen tímto motivem pánská i dámská trička, zástěry a tašky. Nově máme v nabídce také vínové a černé zástěry.
Nyní aktualizujeme alba s nabídkou triček. Během týdne by měly dorazit placky, magnety a přívěsky. A především pak nový motiv jménem Felix, který se však spíše podobá legendárnímu kocouru Silverovi stařenky Oggové ze známých knížek od Terryho Pratchetta.
V měsíci říjnu předal krámek na nákup veterinárních diet 7000 korun. V září byla tato částka ještě skoro o 2000,- vyšší a pomáhala platit veterinární výdaje. Moc děkujeme všem, kdo nákupem v našem krámku pomáhají opuštěným kočkám!

~ ~ ~

16.9.2011
Hlásíme se s příchodem podzimu a se spoustou novinek. Ve skladu přistála zásilka triček - spousty pánských a dámských, různé i velké velikosti a všemožné barvy. Potisk na objednávku tedy opět běží. Nový design by měl být do konce měsíce září. Krásné patchworkové taštičky vydržely v nabídce jen jeden víkend, ale máme slíbené další.
Brzy v albech přibudou nové brože a náušnice. Ty nadále děláme i na objednávku. Protože nestíháme fotit aktuální nabídku náušnic, nabízíme možnost dát si sraz na Andělu a vybrat si z celé nabídky. Zatím se nám to velmi osvědčilo. :-)
Rozhodně čekejte, že podzimní a předvánoční sezóna nás zastihne připravené - hračky pro děti a kočky, nové placky a přívěsky, visačky na dárky, trička s novým designem - to vše se pro Vás chystá a bude postupně přibývat v albech Dočasně jsou v nabídce i sukulenty. Hitem sezóny se však ukázaly být hračky pro kočky plněné šantou a ovčím rounem. Kočky je milují a design jde s dobou :-)

~ ~ ~

4.8.2011
Tento způsob léta zdá se nám poněkud nešťastným. A protože o víkendu má už zase začít pršet, přinášíme další várku veselých plastových deštníků s kočičím potiskem. Celá nabídka zde: http://meowmeow.rajce.idnes.cz/tasky/, cena 250,- a objednávky tentokrát (pouze pro deštníky) na ivana@devet-zivotu.cz

~ ~ ~

V sekci "šperky" přibyly nové náušnice z korálků. Pár 60,- korun. Vyráběné ručně a s láskou (ke kočkám). fotogalerie

~ ~ ~

Do krámku přibyla nová trička, která pro nás vyrobila naše pomocnice Eva. V nabídce jsou zatím menší velikosti, ale je možná výroba na objednávku. Cena je 250,- Kč a objednávat můžete na frantiska@devet-zivotu.cz

~ ~ ~

Máte už doma kočku ve svetru? Ne? Taková ručně šitá kočka ve svetru umí spravit náladu. Když si navíc uvědomíte, že pořízením téhle kočky pomůžete dvakrát, nelze odmítnout :-)) Tyto hračky (i pro dospělé) pro náš krámek ušili lidé v chráněné dílně sdružení Fokus a výdělek, který získáme z prodeje my, jde kočkám v péči OS Devět životů.
cena 150,-
více koček najdete v sekci do domu


Další novinkou jsou nafukovací balonky s kočičím potiskem, které jsou nyní k dostání na našich akcích.

~ ~ ~

K jarnímu počasí se už tak nějak váže potřeba vyrazit ven a třeba i nakoupit nějaké ty drobnosti na venkovních jarních a velikonočních trzích. Spojili jsme příjemné s užitečným a tak budete krámek moci potkat hned na několika akcích.
23.4. se konají bleší trhy na náplavce pod Pařížskou ulicí. Vyrážíme sem s bazárkem, který je plný různých hrnečků, drobností, hraček, zlevněných triček apod.. Hned další víkend 30.4. se na Černém Mostě koná Ekoden - ekologicky zaměřená vzdělávací akce pro děti se spoustou her. Krámek se účastní se základním sortimentem - trička, náušnice, placky a magnetky.
Velký den nastane 8.5 - tradiční umisťovací výstava koček na Chvalské tvrzi. Těšte se na novinky, kočičí hračky - včetně nové zásilky ručně plstěných kuliček, o které byl minule obrovský zájem, pelíšky a v neposlední řadě na naše kočky.
V průběhu května se chystáme s krámkem do Slaného, Kralup a na pražský Vyšehrad. Více informací později :)

~ ~ ~

Blíží se nám velikonoce. A tím pádem je potřeba si trošku jarně a velikonočně vyzdobit domácnost. Proto přicházíme s ručně šitými srdíčky k zavěšení. Naleznete je v záložce "do domu". Jedno srdíčko stojí 20 korun a protože jsme je dostali od autorky darem, jde kočkám v péči OS Devět životů celá tato částka.
V tomto roce předal krámek na veterinu již skoro 20 000,- kč.
Děkujeme za nákupy.
.

~ ~ ~

Máme nové náušnice
Tři nové druhy přívěsků a velký výběr barev korálků. Pár 100,- - vyrábíme i na objednávku. Nabídku naleznete v albu:
http://meowmeow.rajce.idnes.cz/stribrne_nausnice/


~ ~ ~

Novinka pro Vaše kočky - ručně plstěné prošívané kuličky na hraní, vyráběné z přírodní vlny a plněné šantou. Vhodné k napíchnutí na drápek, žužlání, lovení, házení a další důležité činnosti. Kus 40,- Kč. Různé barvy, naleznete je v sekci "pro kočky".


~ ~ ~

V neděli 20.3. bude krámek na 24. umisťovací výstavě koček v Hostivaři a 16. dubna v klubu Abaton v Praze kousek od Palmovky na Hell párty.

~ ~ ~

Kvůli systémové chybě jsme přišli o historii, ale důležité je, že máme budoucnost :o)
Pro dámy Pro pány Pro děti Pro kočky Tašky Šperky Placky Do domácnosti